HP 460 G11 | ProBook | Silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Intel Core i5 | i5-1334U | 16 GB | DDR5 | Solid-state
- TootjadHP
- Mudel: D0MG6ET
- Saadavus: 5
-
976€
HP 460 G11 | ProBook | Silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Intel Core i5 | i5-1334U | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 2.04 kg |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 1.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 346 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | HP |
| Producer product family | ProBook |
| Producer product name | 460 G11 |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessori sagedus | 3.4 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



